Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Konkurs fotograficzny

Lista Laureatów konkursów

„Cztery Pory Roku w skansenie.Uczymy się dostrzegać piękno przyrody”

“Jesienny pejzaż wsi.  Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu” 

 

 

LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

PT. “CZTERY PORY ROKU W SKANSENIE. UCZYMY SIĘ DOSTRZEGAĆ PIĘKNO PRZYRODY”

 Zofia Cielicka – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie 

 Kuba Pacek – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej nr 2 w Sierpcu

 Karol Abramik – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej  w Sierpcu

Gabriela Grzębska – Szkoła Podstawowa w Przeradzu Małym

Mateusz Dębski – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

 Szymon Witkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Mateusz Gurgon – Publiczne Gimnazjum im.Leona Wetmańskiego w Sierpcu  

Jakub Żółtański – Publiczne Gimnazjum im.Leona Wetmańskiego w Sierpcu  

Zuzanna Lewandowska – Gimnazjum w Borkowie Kościelnym

 Jarosław Menc – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sierpcu,   Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna 

 Maja Zimnawoda – Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Aneta Michalska -  Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sucharskiego w Sierpcu

 Anna Jędrzejewska – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie 

Maja Topolewska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu

Aleksandra Pichała – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Rakach 

Patryk Guz – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej nr 2 w Sierpcu

Jakub Dołasiński – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Magdalena Falkowska – Szkoła Podstawowa w Przeradzu Małym

 Marta Zielińska – Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczutowie

 Aleksandra Pietrzak – Gimnazjum im. Jana Pawła II  nr 145 w warszawie

Anita Lamka- Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu

 Dominika Wesołowska – Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu

 Patryk Kaplarczyk – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sierpcu,   Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna 

Jakub Szmejter – Zespół Szkół Rolniczych w Studzieńcu

 

Organizacja konkursu fotograficznego pt. “Cztery pory roku w skansenie. Uczymy się dostrzegać piękno przyrody”  dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji w kwocie 9.500,00 zł.

 

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO

PT.“JESIENNY PEJZAŻ WSI. OCHRONA EKSPOZYCJI PRZYRODNICZEJ W MUZEUM WSI MAZOWIECKIEJ W SIERPCU”

 

Kategoria Malowanka, 10–11 lat

Zuzanna Budka, Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym

Patryk Skrobiński, Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym

Igor Ostrowski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bieżuniu

 

Kategoria Malowanka, 12–13 lat

Jakub Dołasiński, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

Karolina Zaborska, Filia Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku „Przystanek Maciuś”

Marta Starosz, Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach

 

Kategoria Malowanka 14–16 lat

Weronika Zaborska, Filia Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku „Przystanek Maciuś”

Karina Zielińska, Publiczne Gimnazjum im. gen Edwarda Żółtowskiego w Mochowie

Justyna Grabowska, Gimnazjum nr 5 w Legionowie

 

Kategoria Rysunek 10–11 lat

Julia Maszerowska, Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym

Maja Zglec, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”

Karolina Zawadzka, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie

 

Kategoria Rysunek 12–13 lat

Julia Jankowska, Gimnazjum Publiczne im. bpa Leona Wetmańskiego w Sierpcu

Zuzanna Korpikiewicz, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”

Dominika Waćkowska, Gimnazjum Miejskie im. M. Kopernika w Sierpcu

 

Kategoria Rysunek 14–16 lat

Dawid Maszerowski, Gimnazjum w Borkowie Kościelnym

Liwia Sulińska, Gimnazjum Miejskie im. M. Kopernika w Sierpcu

Sylwia Grzegorczyk, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”

 

Kategoria Kolaż 10–11 lat

Magdalena Prószyńska, I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

Piotr Giemza, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie

Jakub Czyżyk, Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym

 

Kategoria Kolaż 12–13 lat

Dominik Paciuszkiewicz, Gimnazjum Miejskie im. M. Kopernika w Sierpcu

Julia Mikiel, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Zielonce

Stanisław Skowroński, Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym

 

Kategoria Kolaż 14–16 lat

Kamil Mikołajczuk, Gimnazjum w Skórcu

Natalia Uzarska, Publiczne Gimnazjum im. gen Edwarda Żółtowskiego w Mochowie

Klaudia Rybacka, Zespół Szkół nr 3w Płońsku

 

Kategoria Wyklejanka 10–11 lat

Ewa Klimek, Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie

Wiktoria Michalska, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Kinga Chojnacka, Szkoła Podstawowa w Bledzewie

 

Kategoria Wyklejanka 12–13 lat

Dominika Kaczyńska, Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie

Nina Tyszka, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku

Patryk Karwowski, Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie

Klaudia Karaszewska, I Niepubliczne Gimnazjum w Sierpcu

Michał Grądziel, Publiczne Gimnazjum im. gen Edwarda Żółtowskiego w Mochowie

 

Kategoria Wyklejanka 14–16 lat

Agata Czajka, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku

Organizacja konkursu plastycznego pt. “Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu”  dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji w kwocie 7.180,00 zł.