Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Laureaci konkursu

Powołana Zarządzeniem Dyrektora Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu nr 52/2017 z dnia 25.10.2017 r. komisja w składzie:

1.            Joanna Szewczykowska – przewodniczący

2.            Jarosław Asztemborski – sekretarz

3.            Beata Turek – członek

4.            Ewa Dąbrowska– członek

5.            Anna Pesta – członek

w dniu 29 listopada 2017r. dokonała oceny prac zgłoszonych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Szopka betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych” dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie netto 8500,00 zł.

Laureaci zdobyli następujące nagrody:

Miejsce

Rodzaj nagrody

I miejsce

Cyfrowy aparat fotograficzny KODAK FZ43, karta pamięci Micro SD SAMSUNG 64 GB, publikacja o tematyce przyrodniczej „1000 pytań i odpowiedzi”

II miejsce

Tablet LENOVO, publikacja o tematyce przyrodniczej „Album dla młodzieży”

III miejsce

Kategoria wiekowa:

6–8 lat

Hulajnoga GLOBBER FLOW+ publikacja o tematyce przyrodniczej „Album zwierząt”

9–11 lat

Deskorolka ENUFF + publikacja o tematyce przyrodniczej

12–13 lat

Deskorolka + publikacja o tematyce przyrodniczej „Album dla dzieci i młodzieży”

14–16 lat

Plecak wielofunkcyjny ELEMENT MOHAVE + publikacja o tematyce przyrodniczej „Album przyrody”

Wyniki konkursu

Uwaga – kolejność nazwisk jest przypadkowa.

W KATEGORII: Surowce naturalne

 

•             6-8 lat

Aleksandra Stańczak, Samorządowa Szkoła Podstawowa Lutocin

Gąsiorowski Wojciech, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej Sierpc

Anna Wikiera, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego, filia „Przystanek Maciuś”

 

•             9-11 lat

Amelia Przybyszewska, zgłoszona przez osobę prywatną

Karol Abramik, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

Julia Skierska, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie

 

•             12-13 lat

Kamil Jankowski, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Starym Gralewie

Mateusz Pesta, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Przeradzu Małym

Daria Glonkowska, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie

 

•             14-16 lat

Izabela Morawska, Zespół Placówek Oświatowych w Szczawinie Kościelnym

Roksana Szymańska, zgłoszona przez osobę prywatną

Jakub Dołasiński, Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu

 

W KATEGORII: Surowce wtórne

 

•             6-8 lat

Lena Kapela, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lutocinie

Tomasz Maciejewski, zgłoszony przez osobę prywatną

Aleksandra Skierska, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie

 

•             9-11 lat

Magdalena Michalak, zgłoszona przez osobę prywatną

Alicja Sulkowska, zgłoszona przez osobę prywatną

Dawid Wochowski, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

 

•             12-13 lat

Amelia Anna Marecka, Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zieluniu

Zuzanna Jankowska, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Starym Gralewie

Zuzanna Budka, Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym

 

 

•             14-16 lat

Wiktoria Sosnowska, Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczutowie

Małgorzata Król, Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie z siedzibą w Susku

Samanta Roksana Kośmińska, Szkoła Podstawowa im. Władysława Radzanowskiego w Radziejowicach, oddział gimnazjalny

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy oraz zapraszamy 8.12.2017 na godz. 11.00 do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu na uroczyste wręczenie nagród. Ogłoszenie wyników odbędzie się na sali konferencyjnej budynku H (muzealny hotel). Prosimy o przybycie wraz z opiekunami.

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie prac w skansenie

(ul. Narutowicza 64,09-200 Sierpc) w terminie 8.12.2017r. – 28.02.2018r.