Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej rozbrzmiały w sierpeckim skansenie

30 czerwca 2018 roku w sali widowiskowej Hotelu Skansen Conference &Spa odbył się koncert grupy wokalno-rozrywkowej „Szafa Gra”. Na scenie wystąpiły gwiazdy warszawskich teatrów Bufo i Roma – Basia Melzer, Beata Wyrąbkiewicz, Wojciech Dmochowski i Rafał Drozd. Artyści stworzyli jedyne w swoim rodzaju widowisko artystyczno-muzyczne, wcielając się w role gwiazd polskiej i światowej estrady. Widzowie usłyszeli największe przeboje muzyki tanecznej oraz rozrywkowej z lat 70-tych, 80-tych, 90- tych, jak również współczesne kompozycje w interesujących, a czasem nawet zaskakujących interpretacjach. Wśród nich znalazły się piosenki m.in. Jerzego Połomskiego (Bo z dziewczynami), Bee Gees (Staing a live), Al Bano &Romina Power (Felicita) oraz wiele innych niezapomnianych hitów. Dla młodszych odbiorców była to wyjątkowa okazja usłyszenia po raz pierwszy niektórych utworów, zaś dla starszych (nie wypominając nikomu wieku) koncert był doskonałą okazją do wspomnień, śpiewu, tańca i powrotu myślami do cudownych chwil przeżytych podczas prywatek oraz dyskotek. Wykonawcy stworzyli wspaniałe show, zapewniając widzom dużą dawkę rozrywki i dobrego humoru. Najlepszym tego potwierdzeniem były uśmiechy na twarzach zebranych gości gdy opuszczali salę, a także fakt, że jeszcze długo później nucili wykonane podczas koncertu piosenki.

Przed koncertem przywitał gości dyrektor Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – Jan Rzeszotarski. W swoim krótkim wystąpieniu zaprosił wszystkich uczestników na Dożynki Mazowieckie, które odbędą się w sierpeckim skansenie 16 września 2018r. oraz życzył udanego wieczoru i dobrej zabawy.

 Tradycyjnie już na uczestników koncertu czekała miła niespodzianka przygotowana przez Hotel Skansen Conference &Spa. Tym razem wszyscy goście przy wyjściu otrzymali bony podarunkowe do wykorzystania w hotelowym spa i salonie fryzjerskim.

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich miłośników muzyki na kolejne wydarzenie przygotowane przez Hotel Skansen Conference & Spa we współpracy z Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, koncert Maksyma Rzemińskiego z muzykami Radomskiej Orkiestry Kameralnej, pod dyrekcją Dawida Runtza, które odbędzie się 05.10.2018r. o godz. 19.00. Bilety w cenie 60 zł. do nabycia w Hotelu Skansen Conference & Spa, rezerwacja: Tel.: 530193170, bilety@hotelskansen.pl