Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Wyniki konkursu “Szopka Betlejemska”

 

Regulamin konkursu Szopka Betlejemska

 

W dniu 26 listopada Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu dokonała oceny prac zgłoszonych w konkursie pt. „Szopka Betlejemska”. Do dnia 23.11.2012 roku do konkursu zgłoszono 25 prac w kategorii szopka tradycyjna. W kategorii – szopka wirtualna nie zgłoszono żadnej pracy.

W związku z tym Komisja wyłoniła w kategorii 1 (szopka wykonana techniką plastyczną) dwóch równorzędnych zwycięzców oraz przyznała cztery równorzędne wyróżnienia.

 

Autorzy zwycięskich prac:

Agata Laskowska ze Szkoły Podstawowej w Ostrowach

Mateusz Nadrowski ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła  II w Mochowie

 

Autorzy wyróżnionych prac:

Damian Stępień z Publicznego Przedszkola w Wielgiem

Weronika Kamińska z Publicznego Przedszkola w Wielgiem

Magdalena Prószyńska z I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu

Paulina Smolińska ze Szkoły Podstawowej w Ostrowach

 

Zdjęcia zwycięskich i wyróżnionych prac zostały przesłane do Stowarzyszenia Mediów Polskich koordynatora Ogólnopolskiego Konkursu Szopek Betlejemskich.

Laureatów konkursu serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród podczas otwarcia wystawy “Boże Narodzenie na Mazowszu” w dniu 14.12.2012 r. około godziny 12.00.

Dla pozostałych uczestników konkursu przygotowane są nagrody pocieszenia w postaci kalendarza wieloplanszowego na 2013 rok. Odbiór nagród pocieszenia od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 w dziale upowszechniania i promocji (budynek G).