18 listopada 2022

Wykład z cyklu „W czwartki o kulturze” połączony z promocją książki Małgorzaty Gmiter pt.: ,,Dom główny frontowy… wybuduję. O ratuszu w Sierpcu i jego mieszkańcach opowieść niebanalna’’

17 listopada 2022 r. w sali oświatowej otwartego po modernizacji ratusza odbyły się wykłady poświęcone temu zabytkowemu obiektowi […]