Organizacja

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Dyrektor;

Jan Rzeszotarski

SEKRETARIAT

Tel/fax :  24 275 28 83 wew. 200; 24 275 58 20

skansen@mwmskansen.pl

rezerwacje@mwmskansen.pl

Zastępca Dyrektora ds. Administracji i Bezpieczeństwa Zbiorów

Bogusława Trojanowska

Tel: 24/275 28 83 wew. 205;

btrojanowska@mwmskansen.pl

Zastępca Dyrektora ds. Ekspozycji i Promocji

Marcin Baczewski

Tel: 24 275 28 83 wew. 246

m.baczewski@mwmskansen.pl

Oddział Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu

Ul. Stary Rynek 19

09-320 Bieżuń

Kierownik Oddziału

Tel 23 657 80 45

muzeum_biezun@op.pl

Ratusz

Pl. Kardynała Wyszyńskiego 1

09-200 Sierpc

Tel.24 275 28 26

ratusz@mwmskansen.pl

Działy Muzeum

Nr tel. 24/275 28 83 + nr wewnętrzny

Dział Finansowy

Główna księgowa: Ewa Chojnacka

ksiegowosc@mwmskansen.pl

wew.203

Dział Administracji i Inwestycji

Kierownik działu

a.rzeszotarska@mwmskansen.pl

wew. 202

rezerwacja pokoi gościnnych: recepcja@mwmskansen.pl

wew. 233

Dział Etnografii

Kierownik działu

etnografia@mwmskansen.pl

wew. 223

Dział Upowszechniania i Promocji

Kierownik działu

j.szewczykowska@mwmskansen.pl

wew. 215

promocja@mwmskansen.pl

wew. 216

Biblioteka

biblioteka@mwmskansen.pl

wew. 217

Dział Inwentarzy

Archiwum

Kierownik działu

j.domanska@mwmskansen.pl

wew. 224

Dział Konserwatorski

Kierownik działu

 m.grabowska@mwmskansen.pl

wew. 209

Dział Budowlano – Techniczny

Kierownik działu

a.bylinski@mwmskansen.pl

wew. 210

Dział Przyrodniczy

Kierownik działu

p.rzeszotarski@mwmskansen.pl

wew. 213

Opublikował: Anna Rzeszotarska
Data publikacji: