Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Zmagania blogerów

MAZOWSZE PODCZAS TURYSTYCZNYCH MISTRZOSTW BLOGERÓW 2020

 

Zachęcamy Państwa do oddania głosów na blogerów Idziemy Dalej, reprezentujących województwo mazowieckie w 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów.

GŁOSUJ NA MAZOWSZE

 

 

1)Wejdź na stronę

 

2)Kliknij “Zagłosuj”

 

3)Sprawdź skrzynkę mailową

 

4)Potwierdź oddanie głosu

 

5)Udostępnij ten post znajomym

 

6)Powtórz cały proces 6 razy, co 48 godzin

 

https://bit.ly/mistrzostwa-idziemy-dalej

 

Głosowanie trwa od 10 do 24 listopada. 

 

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Spośród 63 zgłoszonych blogerów, kapituła wybrała 16 finalistów, którzy prezentowali losowo przydzielone regiony. Każdy z nich musiał przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo, a także sześć postów na Facebooku oraz sześć postów na Instagramie, które dotyczyły kilkudniowego wypadu do wskazanego przez organizatorów województwa.

 

Najciekawsze miejsca na trasie eksploracji Mazowsza rekomendowała Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna. Nasz region opisywali Joanna Kurcińska i Krzysztof Mańkowski prowadzący blog www.IdziemyDalej.pl.

 

A tak Joanna i Krzysztof piszą o sobie.

 

- Podróżujemy we dwoje od 7 lat, korzystając z 26 dni przysługującego nam w każdym roku urlopu. Do tej pory udało nam się odwiedzić wspólnie 23 kraje i mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody. Nasze podróże są różnorodne, ale to w kontakcie z naturą, z dala od ludzi i cywilizacji odpoczywamy najlepiej. Kochamy robić zdjęcia, a widoki i chwile zatrzymane w kadrach są dla nas cenniejsze niż jakakolwiek inna pamiątka. Bardzo lubimy do nich wracać.

 

- Lubimy podążać własnymi ścieżkami, dlatego starannie przygotowujemy się do każdego wyjazdu. Jesteśmy ogromnie ciekawi świata. Podróże są dla nas okazją do odkrywania nowych miejsc, kultur i smaków. Najczęściej podróżujemy wynajętym autem i chodzimy do upadłego: po miastach, bezdrożach, po górskich szlakach. Chcemy pokazać, że świat jest piękny, różnorodny i szalenie interesujący.

 

Asia. Ma nadzieję, że naukowcy niebawem wynajdą teleport, bo choć kocha długie i dalekie podróże (mniejsze i bliskie nie mniej!), to nie specjalnie lubi latać samolotami. Studiowała w Warszawie i Kopenhadze, do której lubi regularnie wracać. Ponieważ chciała nauczyć się jakiegoś nietypowego języka – nauczyła się duńskiego. Na liście „to do” jest jeszcze język portugalski. Najchętniej odpoczywa w kuchni. Uwielbia gotować i eksperymentować. Nałogowo czyta reportaże. (Nie)regularnie trenuje pilates.

 

Krzysiek. Urodzony 81. dnia, 81 roku. Pierwsze pięć lat życia spędził w Algierii, za którą nieustannie tęskni. Uwielbia hokeja i od zawsze wiernie kibicuje Colorado Avalanche. Chce przebiec maraton i latać szybowcem. Marzy by znów pracować w radiu i jeszcze raz przeżyć koncert R.E.M. Na starość osiądzie na Nowej Zelandii, gdzie będzie wypasał swoje stado owiec i w końcu nauczy się wiązać krawaty.

 

 

Zwycięzca mistrzostw otrzyma łącznie 13,5 tys. zł netto, oraz możliwość dalszej współpracy przy projektach realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Nagroda za zajęcie drugiego miejsca to 8,5 tys. zł netto, a bloger, który zajmie trzecie miejsce otrzyma 6,5 tys zł netto.

Gorąco zapraszamy do głosowania na reprezentujących Warszawę i Mazowsze Asię i Krzyśka z bloga IdziemyDalej.pl na stronie konkursowej www.mistrzostwablogerow.polska.travel