Zachęcamy do zakupu VOUCHERÓW  na wstęp do skansenu. Vouchery, w cenie biletu normalnego  i ulgowego, nie mają określonego terminu. Można je wykorzystać w ciągu roku, w którym zostały zakupione, jednak nie później niż do 30 grudnia. Posiadacz vouchera w dniu przybycia do muzeum, musi w kasie dokonać jego wymiany na ważny bilet wstępu, ponieważ tylko z takim biletem możliwe jest wejście na teren ekspozycji muzealnej. Voucher można wykorzystać zarówno w dni powszednie, jak i niedziele oraz święta, w godzinach otwarcia Muzeum.

W okresie od stycznia do kwietnia oraz od października do grudnia, zwiedzanie wnętrz jest możliwe wyłącznie z przewodnikiem muzealnym, który za dodatkową opłatą oprowadza zwiedzających w wyznaczonych godzinach. Natomiast od kwietnia do końca września wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania. Można je zwiedzać bez przewodnika lub za dodatkową opłatą z audioprzewodnikiem, przewodnikiem muzealnym  lub przewodnikiem drukowanym.

Vouchery to znakomity pomysł na prezent dla rodziny, nagrody w konkursach organizowanych przez firmy lub szkoły, czy miły upominek dla pracowników.

Wszystkie ceny podane są w PLN

SKANSEN, ul. Narutowicza 64, Sierpc
1. Bilet Voucher – normalny 20,00
2. Bilet Voucher – ulgowy 16,00