Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Konferencje/szkolenia

           Jeśli szukają Państwo ciszy, spokoju oraz  niezbędnej do twórczej pracy koncentracji, a przy okazji również udanego wypoczynku  – serdecznie zapraszamy do  Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.
Kameralna atmosfera obiektów konferencyjno – szkoleniowych oddanych do użytku w 2008r., zlokalizowanych z dala od miejskiego zgiełku i w sąsiedztwie malowniczo położonej wsi z końca XIX i początku XX w., z pewnością zachwyci Państwa swym niepowtarzalnym urokiem. Jest to idealne  miejsce, w którym firmy mogą przygotować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy wyjazdy integracyjne. Przygotowaliśmy dla Państwa cztery  w pełni  klimatyzowane i zaciemniane sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Różne wielkości sal, dowolność ustawienia: bankietowego, teatralnego i szkolnego daje możliwość prowadzenia u nas zarówno dużych konferencji firmowych dla ponad 100 osób jak i kameralnych warsztatów lub spotkań.

W ramach wypełnienia  wolnego czasu po zakończeniu szkolenia/konferencji możemy zaproponować :

 • Pikniki na polanie połączone z ogniskiem, przy dźwiękach ludowej muzyki
 • Przejażdżki wozem zaprzężonym w konie, zimą kuligi
 • Pokazy tradycyjnego wyrobu masła połączone z degustacją z wiejskim chlebem
 • Pokazy rzemiosła, rękodzieła ludowego oraz wiejskich zajęć codziennych
 • Zwiedzanie wystaw na terenie skansenu

W razie pytań oraz zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Recepcja:
Aleksandra Tomaszewska
tel., 24 275 58 20 wew. 233
recepcja@mwmskansen.pl

lub
sekretariat Muzeum
tel. 24 275 28 83, wew. 200
skansen@mwmskansen.pl

SALE SZKOLENIOWE:

 

Sala G
Powierzchnia – 128 m2 (lobby 50 m2)
Liczba osób – 50
Wyposażenie – projektor, ekran, system nagłaśniający, mikrofon bezprzewodowy, zestaw wideo – DVD, klimatyzacja
Na zamówienie: serwis kawowy

Sala VIP
Powierzchnia – 25m2
Liczba osób – 12
Wyposażenie – klimatyzacja, TV, zestaw wideo – DVD, zaciemnienie sali, łącze internetowe
Na zamówienie: serwis kawowy

SALA KONFERENCYJNA
Przestronna, klimatyzowana sala konferencyjna posiada pełne wyposażenie multimedialne, nagłośnienie oraz łącze internetowe. Znajdujące się przy sali konferencyjnej zaplecze gastronomiczne oraz sala konsumpcyjna dają możliwość organizacji szkolenia/konferencji połączonej z firmowym bankietem, spotkaniem integracyjnym czy uroczystym poczęstunkiem. Eleganckie wnętrze sali konferencyjnej umożliwia tworzenie różnorodnych aranżacji dostosowanych do potrzeb i gustów gości. Obok sali znajduje się lobby (140 m2) oraz recepcja z funkcją Business Centre.

 • Powierzchnia – 325 m2
 • Liczba osób :

•    Ustawienie teatralne – 250
•    Bankiet zasiadany – 160
•    Bankiet stojący – 250

 • Wyposażenie – klimatyzacja, projektor, ekran, mikrofony, system nagłaśniający, łącze internetowe, bezprzewodowy dostęp do Internetu, mównica, zaciemnienie sali,  scena.
 • Na zamówienie: serwis kawowy

SALA BANKIETOWA

Piwnica Kasztelańska
Usytuowana jest w niedalekim sąsiedztwie Sali konferencyjnej. Pozwala oddzielić część wykładową od konsumpcyjnej nie dezorganizując szkolenia/konferencji. Piwnica Kasztelańska wyróżnia się stylowym wyposażeniem i odejściem od przepychu. Łuki, skosy i latarnie doskonale oddają klimat tego miejsca.

  • Powierzchnia – 233 m2

Cennik wynajmu sal