Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Cennik i bilety online

Szanowni Państwo,

W celu ograniczenia zagrożenia zakażeniem oraz dostosowania zasad zwiedzania do powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w okresie stanu epidemii wywołanego rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, wprowadzamy szczególne zasady zwiedzania:

1)      obowiązek zakrywania ust i nosa;

2)      obowiązek zachowania odległości nie mniejszej niż 2 m od siebie;

3)      zakaz przemieszczania się małoletniego do ukończenia 13. roku życia bez opieki osoby dorosłej;

4)      w pomieszczeniach poszczególnych obiektów może przebywać tylko jedna osoba zwiedzająca, z wyłączeniem osób uprawnionych [patrz: Regulamin określający szczególne zasady zwiedzania Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – skansen];

5)      przed wejściem do każdego obiektu, w którym jest udostępniona do zwiedzania ekspozycja, każda osoba zobowiązana jest użyć środek do dezynfekcji rąk, który jest zapewniany przez Muzeum;

6)      Zwiedzający są zobowiązani do bezwzględnego stosowania się do graficznych i tekstowych instrukcji, zakazów oraz poleceń umieszczonych na terenie skansenu, w tym: oznaczeń kierunku ruchu, wejść i wyjść, zachowania odległości, zakazów dotykania eksponatów i powierzchni.

Udostępnione zostaną ekspozycje muzealne z wyłączeniem Galerii rzeźby i chałupy z Drwał. Do odwołania wyłącza się możliwość zwiedzania skansenu w zorganizowanych grupach, a także wstrzymane zostaje świadczenie następujących usług: zwiedzania z przewodnikiem i audioprzewodnikiem, organizowania inscenizacji, prezentacji, pokazów zajęć gospodarskich, rzemiosła i rękodzieła, usług edukacyjnych, organizowania imprez plenerowych, przejażdżek konnych oraz zaprzęgiem konnym.

Zachęcamy do zwiedzania ekspozycji muzealnych z publikacją „Przewodnik”, która będzie miłą pamiątką z pobytu w Muzeum, a także, jeśli to możliwe, do korzystania z elektronicznych form płatności lub on-line.

Ratusz oraz Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu – oddział Muzeum Wsi Mazowieckiej

w Sierpcu pozostają zamknięte do odwołania.

 

Regulamin określający szczególne zasady zwiedzania

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – skansen

w okresie stanu epidemii znajduje się tutaj.

 

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy przyjemnego zwiedzania.

 _________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu zachęca do korzystania z systemu sprzedaży biletów on-line, dzięki któremu można za pośrednictwem internetu dokonać zakupu biletu wstępu do skansenu. Zakupu można dokonać na stronie bilety.mwmskansen.pl - przejdź

 

Regulamin zakupu biletów online dostępny jest tutaj.

 

 

Od 1 lutego zachęcamy do zakupu VOUCHERÓW  na wstęp do skansenu. Vouchery, w cenie biletu normalnego  i ulgowego, nie mają określonego terminu. Można je wykorzystać w ciągu roku, w którym zostały zakupione, jednak nie później niż do 30 grudnia. Posiadacz vouchera w dniu przybycia do muzeum, musi w kasie dokonać jego wymiany na ważny bilet wstępu, ponieważ tylko z takim biletem możliwe jest wejście na teren ekspozycji muzealnej. Voucher można wykorzystać zarówno w dni powszednie, jak i niedziele oraz święta, w godzinach otwarcia Muzeum.

W okresie od stycznia do kwietnia oraz od października do grudnia, zwiedzanie wnętrz jest możliwe wyłącznie z przewodnikiem muzealnym, który za dodatkową opłatą oprowadza zwiedzających w wyznaczonych godzinach. Natomiast od kwietnia do końca września wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania. Można je zwiedzać bez przewodnika lub za dodatkową opłatą z audioprzewodnikiem, przewodnikiem muzealnym  lub przewodnikiem drukowanym.

Vouchery to znakomity pomysł na prezent dla rodziny, nagrody w konkursach organizowanych przez firmy lub szkoły, czy miły upominek dla pracowników.

 

 

SKANSEN, ul. Narutowicza 64, Sierpc

  1.  

Bilet Voucher – normalny

18,00 zł

  1.  

Bilet Voucher – ulgowy

14,00 zł

 

 

CENNIK – BILETY WSTĘPU DO SKANSENU, RATUSZA I MUZEUM MAŁEGO MIASTA W BIEŻUNIU 

CENNIK – BILETY WSTĘPU DLA POSIADACZY KARTY DUŻEJ RODZINY

CENNIK – BILETY WSTĘPU DO SKANSENU DLA UCZESTNIKÓW AKCJI “KOLEJĄ DO KULTURY”

CENNIK – USŁUGA PRZEWODNICTWA ORAZ ZAJĘCIA EDUKACYJNE

CENNIK – PRZEJAŻDŻKI KONNE

CENNIK – USŁUGI TECHNICZNE (m.in. ognisko)

CENNIK – WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH

CENNIK – USŁUGI HOTELARSKIE

CENNIK – USŁUGI GASTRONOMICZNE

CENNIK – WYNAJEM POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W RAMACH IMPREZ PLENEROWYCH

CENNIK – ROZPOWSZECHNIANIE WYDAWNICTW